פריסטיג' – אומנות בפירות

משלוחי פירות לכל מיני סוגי אירועים

תוסיפו צבע, טעם ובריאות לאירוע שלכם!

לא משנה מהו האירוע המתוכנן, משלוחי פירות יכולים להתאים לכל מיני סוגי אירועים והם יגוונו ויעשירו את האירוע.

השילוב של טעם עם בריאות וצבע הוא שילוב מודרני ומתפתח וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של שירותי משלוחי פירות, מותאם לאירוע ולתקציב. בין אם מדובר באירוע ביתי אינטימי, פגישות עבודה, ערבי צוות או אירוע רב משתתפים -. משלוחי פירות לאירועים יוסיפו צבע, יופי וטעם והם יעניקו חוויה חושית ומיוחדת לאורחים ולבעלי האירוע, כך שהאירוע ייזכר עוד רבות כמקורי וססגוני. ניתן לבחור במשלוחי פירות גם כמתנה ליולדת, מתנת סוף שנה לצוות חינוכי ועובדים ומתנות לחגים.

בבחירת משלוח הפירות לאירוע יש לשים דגש על אמינות, אחריות, ניסיון, עמידה בזמנים, יכולת התאמה ללקוח, אדיבות, היצע מגוון שיכלול פירות טריים ומזונות קרים נוספים שיתחברו ויעשירו את בר הפירות, כגון: גלידות, משקאות חמים, אייס קפה ומשקאות אייס בשלל טעמים. ניתן כמובן להוסיף מפלי שוקולד ועמדות פונדו. בהתאם לאירוע יש לבחור אם מעוניינים במשלוחי פירות חתוכים ומוכנים להגשה מידית, לחיתוך במקום ולשמירה בתנאי קירור מתאימים עד לשלב ההגשה.
 

התאמת משלוחי פירות לפי סוג האירוע, התקציב ורצון הלקוח:

 
משלוחי פירות לכל מיני סוגי אירועים יכולים לכלול אחד או יותר מבין השילובים הבאים:

• מגשי פירות – מגשים בגדלים שונים, המכילים מגוון פירות טריים, חתוכים בצורות שונות. המגשים יגיעו בצורה מעוצבת ואסתטית וניתן לשלב איתם אלמנטים נוספים כמו: כלי פונדו עם מטבעות שוקולד, אבקות להכנת משקאות קפה ואייס, קיסמים קטנים לקישוט ועוד. אופציית המגשים נוחה לשימוש ותפעול עצמאי אך ניתן גם לשלב אותם בדוכנים וברים אינטראקטיביים באירועים לצד מוצרי מזון אחרים, כגון בר מתוקים, בר משקאות וגלידות וכו'. במידה והבחירה היא באפשרות של מגשים בלבד ללא שירותי דוכן והגשה, יש להקפיד לעקוב אחרי הוראות האחסון והקירור של המוצרים.

• בר פירות אינטראקטיבי – עמדה נייחת באירוע עצמו, אשר תכיל מגוון פירות בכלים שונים ומעוצבים. את העמדה יאייש נותן שירות אשר ידאג למילוי חוזר של הפירות ולניקיון הבר. הבר יציע שפע פירות בצבעים שונים, חיתוכים ועיצובים, תוך שימת דגש על טריות והגשה דקורטיבית. ניתן להעשיר את הבר באמצעות משקאות אייס קפה, גלידות, מפלי שוקולד, שיפודי פירות וממתקים ופינה להכנת משקאות קרים וחמים משלל אבקות קפה, כגון: אספרסו, קפוצ'ינו, שוקו ועוד, אבקות אייס חמות כגון: סיידר, סחלב, קפה, וניל ועוד. אבקות קרות כגון: שוקו, יוגורט, פירות ואפשרויות רבות נוספות אשר ישתלבו עם הטעמים והחוויה.

• מגשים מסתובבים – מלצרים אשר יסתובבו בין האורחים ויציעו שיפודי פירות, כדורי פירות, ושלל חיתוכים על קיסמים. המלצרים יעברו עם המגשים בקבלת הפנים, במהלך האירוע ואף ברחבת הריקודים, לפי תיאום מראש עם המארגנים.
 
מגשי פירות מציעים שילוב בין מתיקות, צבע ובריאות והם מוסיפים ריענון ומקוריות לכל מיני סוגי אירועים!

המאמר נכתב בחסות http://www.ilbarista.co.il/
×
דילוג לתוכן