פריסטיג' – אומנות בפירות

משלוחי פירות לאירועי חברה

אירוע חברה גדול מתקרב ובא בצעדי ענק ואתם אחראים על אירגונו של האירוע. החלטתם לנסות ולעשות משהו קצת אחר ,לתת איזה טוויסט לאירוע שישדרג אותו לרמות כאלו שהאירוע ייזכר לדורות בספרי החברה. בדקתם כל אופציה אפשרית שתשדרג את האירוע, חיפשתם טעמים אחרים ,חידושים שיכולים לתת לאירועי צביון קצת אחר אבל בכל מקום אליו הגעתם נתקלתם באותם הדברים, אותם הטעמים, עם עטיפה מעט שונה. אם כך, הגעתם למקום הנכון! אצלנו בפרסטיג' תוכלו לממש את מהוויכם להגשה יצירתית ,צבעונית ועשירה שתאיר את האירוע שלכם באור אחר ובטעם טוב.
 

משלוח פירות לאירועי חברה

 
אנחנו בפריסטיג’ מציעים מגוון רחב של מגשי פירות בהתאמה אישית, כאלו אשר ישקפו את טעמה של החברה, הלך הרוח שלה, הלוגו והצבעוניות שלה ועוד. אנו בפרסטיג' רואים לנגד עינינו כל מגש פירות שיוצא ,לכל חברה באשר היא ,הזדמנות מעולה להפתיע ולהשביח את האירוע שלכם.
מעבר ליצירתיות שמאפיינת את מגשי הפירות שיוצאים מבית פרסטיג', אנו נותנים חשיבות עליונה לטריות של הפירות ,דואגים לתחלופה דינאמית של מלאי הפירות שלנו ודואגים שכל מגש יעבור בדיקה קפדנית לטריותם של הפירות, להנאתם המירבית ולבריאותם של לקוחותינו.
 

משלוחי פירות ייחודיים לאירועי חברה שונים

 
אנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון רחב למדי של סידורי פירות, כאשר לכל אירוע נשזר סידור המשקף את רוח החברה, ורוח האירוע. מגשי הפירות שלנו מותאמים לואריציה רחבה של סוגי אירועי חברה, החל מאירוע חברה פנימי לעובדי החברה ,השקה של מוצרים חדשים, מצגת קטנה כגדולה ללקוחות ומשקיעים.

ועד לאירועי חברה בינלאומיים בהם ניתן דגש לפירות ארץ ישראליים אופיניים לשם ייחודו של מגש הפירות בעיני האורחים ,כמו גם יצירת אותנטיות וחידוש אשר ישדרגו לאורחי החברה את האירוע ואת הטעם הטוב עימו יצאו ממנו. אנו מתאימים עצמנו להיקפים שונים של אירועים, קטנים כגדולים ונערכים מבחינת זמן ומלאי בהתאם. אנו זמינים בכל עת להתאים לחברתכם את סלסלת הפירות המעניינת והצבעונית ביותר שניתן , וכל זאת באדיבות, יצירתיות והרבה אהבה.
להזמנות ושירות אישי התקשרו ל פריסטיג’ – 052-594-3405.
 
×
דילוג לתוכן