פריסטיג' – אומנות בפירות

מגשי פירות ברעננה

משלוח מגשי פירות באזור רעננה והשרון

פריסטיג' אומנות הפירות, מגוון רחב של מגשים עם פירות חתוכים ובר פירות עשיר בפירות טריים ומעוצבים המתאים במיוחד לאירועים. אתם בוחרים ואנו מבצעים, אפשרות לפיסול באמצעות פירות או פינוק למשהו אהוב שתרצו להפתיע במשהו טעים ובריא, פירות העונה, חתוכים יפה ומסודרים, מתאים להגשה לאורחים או למשהו שתרצו להפתיע ובגדול, פריזטיג' מציעים משלוח של מגשי פירות באזור השרון בכלל וברעננה בפרט, תושבי רעננה, היום זה אפשרי, לשלוח מגש מלא בכל טוב, פירות העונה, פירות ייבשים, ניתן לשדרג את המגש עם רטבים ותוספות כדי להפוך את המתנה , למיוחדת במינה.

מגוון מגשים זמינים למשלוח

כך תפנקו משהו קרוב

תושבי רעננה שימו לב!
היום זה אפשרי, הזמינו משלוח של מגשי פירות, משלוח מגשי פירות מפנקים לכל סיבה של מסיבה, אם אתם מעוניינים להעריך משהו חשוב וקרוב ולתת לו משהו מיוחד, טעים ועדיין, בריא, מגשי פירות העונה, חתוכים ומסודרים, אילו אירועים מומלץ לשלוח מגש פירות מיוחד ולהעריך משהו חשוב?
– יום הולדת
– יולדת טריה
– קידום בעבודה
– חג ומועד
– יום האהבה
– הערכה לאדם מיוחד

לפעמים, לא צריכים למצוא סיבה לתת למשהו חשוב הרגשה שאנחנו מעריכים אותו, תמיד נחמד לקבל מגש מלא בפירות וכל טוב, גם אם קיבלתם עזרה ממשהו קרוב ואם אתם רוצים להגיד למישהו תודה, משלוח מגשי פירות מעוצבים זאת דרך מיוחדת במינה.

×
דילוג לתוכן