פריסטיג' – אומנות בפירות

יש לכם אירוע בכפר שמריהו ותרצו להגיש מגשי מלא בפירות העונה?

הגעתם למקום הנכון, פריסטיג' אמנות בפירות מציעים מענה אישי של מגשי פירות המלאות בכל טוב להגשה כקינוח לאורחים באירוע, הרמת כוסית, כנס או סתם סיבה למסיבה.

משלוחים עד לכפר שמריהו וכל אזור השרון

אזורי המשלוח למגשי הפירות שלנו מתפרסים לאורך כל אזור המרכז והשרון, אנו נשמח להגיע לכל יעד הסובב את כפר שמריהו, רעננה, הרצליה. ניתן להזמין משלוחים של מגשי פירות גם לאזורי המרכז השונים כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, צפו במחירון המשלוחים.

הזמינו פיסול או דיוקן מפירות

אם הזמנתם מגש אירוח מלא בפירות לאירוע חברה, תוכלו למתג את ההזמנה בפיסול של הלוגו שלכם, אם יש יום הולדת למישהו חשוב, ניתן לפסל את הפנים שלו בפירות, דיוקן בפירות ועוד סידורים מיוחדים לכל סוג של אירוע, הפירות שלנו טריים ומוכנים להגשה בעת המסירה. הפירות יגיעו חתוכים ומסודרים בהתאם לבקשת הלקוח ובהתאם למגש שבחר ממגוון המגשים שיש לנו להציע. אנו נספק לכם את הפירות לאירוע לא פחות ממושלם, שירות המשלוחים שלנו לא כולל רק את אזור כפר שמריהו, אנו נותנים שירות גם בהרצליה ובאזורים נוספים בשרון.

גם עד כפר שמריהו תוכלו להגדיל לבר פירות

אם יש לכם אירוע מיוחד, חתונה, ברית או בר מצווה, יש לכם את האפשרות להזמין פריסטיג' ואנו נשלח למקום שבחרתם בר פירות, גדול ורחב, המלא בכל טוב המציעים פירות העונה. חתוכים,מעוצבים ומפוסלים יגיעו אליכם הפירות שלנו, מוכנים להגשה כקינוח בריא, טבעוני וכשר. הבר של פריסטיג' מתאים במיוחד לכל אורח, מעורר חשק למשהו מתוק מבלי לוותר על תזונה בריאה.

×
דילוג לתוכן