פריסטיג' – אומנות בפירות

מגשים לאירוח

מגשים לאירוח אלו מגשים מוכנים אותם אפשר להזמין אצל חברות קייטרינג מיוחדות או ספקי מגשים מעוצבים. אלו מציעים לנו את הפתרון המושלם להגשה אלגנטית וקלילה לאורחים שלנו מבלי שנאלץ לטרוח על הכנת הכיבוד משך שעות רבות. חברת פריסטיג' מספקת מגשי פירות מעוצבים לאירוח ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים והזמנות צרו קשר עכשיו ונשמח לסייע.
 

מגשי אירוח ואוכל לישיבות

 
כל אירוח וכל ישיבה כמעט תמיד מלווה בנשנושים ואוכל שמתאים לישיבות. כיום יש הרבה סוגים של מגשים, אבל אנחנו מציעים לכם מגשי פירות מעוצבים מיוחדים. די בשיחת טלפון אחת ומגשי האירוח שלנו בדרך אליכם. השירות כמובן חוסך לכם הגשת מנות אישיות לנוכחים או התעסקות מיותרת בנושא של כיבוד למשרד. את מגשי האירוח אנחנו מעצבים בידי אומן ותמיד דואגים לפירות טריים וחתוכים לשביעות רצונכם. עם המגשים של פריסטיג', תהיו בטוחים שהנושא של אוכל לישיבות – סגור.

מה כוללים המגשים?
אם בחרתם לפנות אלינו אל חברת פריסטיג' תיהנו ממספר מגשים לאירוח הכוללים פירות רעננים וטריים, אשר חתוכים כולם ביד אומן ומוכנים על המגש באופן אסתטי ביותר ונעים לעין. המגשים הללו תורמים רבות לאווירה הנעימה, הריחנית והרעננה ומשמחים את כל האורחים בכיבוד מוצלח וטעים במיוחד. האורחים כולם נהנים מאוד מהכיבוד המקורי והאירוע מותיר את כולם עם טעמים ערבים במיוחד.
 

כיבוד למשרד מבית פריסטיג'

 
היום יותר מתמיד – מגשים לאירוח עם פירות זה פריסטיג' פירות מעוצבים. כיום יותר מתמיד אנחנו מוצאים כי מגשי האירוח הטבעיים והבריאים הופכים להיות פופולאריים ומבוקשים הרבה יותר. המודעות למזון בריא גבוהה היום מאוד והכיבוד המתוק ועתיר הקלוריות נזנח פעמים רבות לטובת הפירות החתוכים והכיבוד הטבעי. אז למה שלא נלך מלכתחילה על הגשת הכיבוד הטבעי והעשיר? מגשי הפירות האטרקטיביים והטעימים יעניקו לאירוע אווירה נעימה וטעימה באופן מיוחד!

מחפשים כיבוד למשרד? כיבוד לאירוע משפחתי? צרו עמנו קשר ואנחנו ב – פריסטיג' נשמח לספק לכם מגשי פירות לאירוח מוכנים על ידי הצוות המקצועי שלנו. אתם תקבלו מגשים אסתטיים ונעים באופן מיוחד של מגשי פירות עשירים ורעננים. לסיוע והזמנות, צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לעזור.
×
דילוג לתוכן